PROGRAMMA
WEDSTRIJD       TIJD   VELD UITSLAG ARBITRAGE
Maandag 20-11-2017
FC VVC Z2  -  DIOS 7   21:25   Koning Wil 6 - 2 Stange, R. (Robbert)
Woensdag 22-11-2017
FC VVC JO10-2  -  UNO vv JO10-1 17:30   5A Anass Ait Hassou
Vrijdag 24-11-2017
Zandvoort Noord 6  -  FC VVC Z1   19:15   Korverhal/ 6 - 9
BSM sv 6  -  FC VVC Z3   19:15   De Kooi 1 2 - 5
Zaterdag 25-11-2017
VEW 1  -  FC VVC 1   14:30   1 VEW V. (Vinze) Otten
FC Aalsmeer 2  -  FC VVC 2   11:45   1 M. (Martin) de Bruijne
RODA '23 Rksv 2  -  FC VVC 3   14:30   2
FC VVC 4  -  DEVO'58 2   14:45   4 Arie  Ippel
FC VVC 5  -  DSK 2   14:45   7
FC VVC 6
Kantine dienst
Van 17:00 tot 19:30  
 -  RKAVIC 4   14:30   2 Peter  Vos
FC VVC 7  -  IJmuiden vv. 8   13:00   4
FC VVC 35+1     Vrij    
FC VVC 35+2  -  HBC 35+1   14:45   6
FC VVC JO19-1     Vrij    
FC VVC JO19-2     Vrij    
VEW JO19-1  -  FC VVC JO19-3   10:00   2 VEW/Hee
FC VVC JO17-1  -  Amstelveen/Heemraad JO17-1   15:00   1 M. (Mohamed) El Johari
DSOV JO17-1  -  FC VVC JO17-2   11:00   1
Hillegom sv JO17-4  -  FC VVC JO17-3   15:00   1
Victoria JO16-1  -  FC VVC JO16-1   12:30   3 Victori
FC VVC JO16-2
Kantine dienst
Van 12:30 tot 17:00  
 -  Bloemendaal JO16-3   11:30   1
FC VVC JO16-3  -  Vecht de JO16-1   11:15   2
Pancratius Rksv JO15-1  -  FC VVC JO15-1   11:30   1 Pancrat H.P.A.S. (Sven) Koning
Hertha JO15-2  -  FC VVC JO15-2   12:00   3
DSOV JO15-2  -  FC VVC JO15-3   09:00   1
Legmeervogels JO14-2  -  FC VVC JO14-1   11:00   1
FC VVC JO14-2  -  Hillegom sv JO14-2   11:30   7
FC VVC JO14-3  -  Alliance '22 sv. JO14-3   11:15   6 Michiel Kool
FC VVC JO13-1  -  Geel Wit '20 sv. JO13-1   09:30   1 Soufyan  Az?aj
FC VVC JO13-2  -  Koninklijke HFC JO13-3   09:30   2 Ronald  Tijmes
United sv/DAVO JO13-1  -  FC VVC JO13-3   10:00   1
DIOS sv. JO13-6  -  FC VVC JO13-4   12:25   1
FC VVC JO12-1     Vrij    
FC VVC JO12-2     Vrij    
Hillegom sv JO12-2  -  FC VVC JO12-3   11:30   3
HBC JO12-2  -  FC VVC JO12-4   11:15   3
Geel Wit '20 sv. JO11-1  -  FC VVC JO11-1   11:45   2
RODA '23 Rksv JO11-3  -  FC VVC JO11-2   10:15   6
FC VVC JO11-3     Vrij    
FC VVC JO11-4  -  SCW JO11-1   09:30   5B Markus  Broxterman
Geel Wit '20 sv. JO11-3  -  FC VVC JO11-5   09:00   2
VVIJ JO10-1  -  FC VVC JO10-1   10:40   4A
DSOV JO10-1  -  FC VVC JO10-2   13:00   3
Koninklijke HFC JO10-3  -  FC VVC JO10-3   09:15   6
SDZ JO10-4  -  FC VVC JO10-4   08:45   3e
EDO hfc JO10-3  -  FC VVC JO10-5   08:30   2
BSM sv JO10-2  -  FC VVC JO10-6   09:00   2
Pancratius Rksv JO10-6  -  FC VVC JO10-7   10:15   3 Pancrat
Purmersteijn JO9-1  -  FC VVC JO9-1   09:45   1
HBC JO9-2  -  FC VVC JO9-2   08:30   1KGAA
Geel Wit '20 sv. JO9-5  -  FC VVC JO9-3   09:00   3
FC VVC JO9-4  -  UNO vv JO9-5   08:30   4C
FC VVC JO9-5
Kantine dienst
Van 08:00 tot 12:30  
 -  Argon JO9-3   09:30   4A
FC VVC JO9-6     Vrij    
FC VVC JO9-7     Vrij    
FC VVC JO8-1  -  Sporting Almere JO8-1   09:30   4B
FC VVC JO8-2  -  DSOV JO8-2   08:30   4B
FC VVC JO8-3  -  HBC JO8-2   08:30   4A
FC VVC JO8-4  -  RKAVIC JO8-1   09:30   4C
Vogelenzang sv. JO8-1  -  FC VVC JO8-5   09:30   2
FC VVC JO8-6     Vrij    
FC VVC CL     Vrij    
FC VVC VR1  -  Nieuw Sloten sv VR1   15:00   5 Ahmet  Albayrak
FC VVC MO19-1     Vrij    
Castricum FC MO17-1  -  FC VVC MO17-1   12:30   4 (kg
HBC MO17-2  -  FC VVC MO17-2   11:15   5KG
FC VVC MO15-1  -  ADO '20 MO15-1   11:45   5 Ahmet  Albayrak
SVIJ MO15-2  -  FC VVC MO15-2   14:30   C
FC VVC MO13-1     Vrij    
FC VVC MO11-1  -  Kadoelen sv. MO11-1   09:15   5A Vincent  Noordam
SVIJ MO11-1  -  FC VVC MO11-2   12:00   B2
  by arbitrage online