PROGRAMMA
WEDSTRIJD       TIJD   VELD UITSLAG ARBITRAGE
Maandag 18-09-2017
VVSB JO17-1  -  FC Lisse JO17-2 19:30   3 5 - 0 H.C.J.M. (Henk) van Rijn
Dinsdag 19-09-2017
VVSB JO19-1  -  Alphense Boys JO19-2 20:00   4 6 - 0 Y. (Yodi) Monteny
Woensdag 20-09-2017
VVSB 1 zon  -  Telstar 19:45   Hoofd 4 - 1 S.P.M. (Stan) Teuben
VVSB JO15-1  -  Noordwijk JO15-1 19:00   3 1 - 2 W.J. (Willie-Jan) Vrielink
Zaterdag 23-09-2017
VVSB 1 zon  -  Kozakken Boys   18:00   1 0 - 2 S. (Sander) van der Eijk
Oegstgeest 1  -  VVSB 1 zat   14:30   1 licht 4 - 1
Noordwijk 4  -  VVSB 2   14:30   1 2 - 1
VVSB 3  -  Quick Boys 8   14:30   5 2 - 3   
VVSB 4  -  Oegstgeest 4   14:15   3 1 - 1 Ebbing v.d. Weide
VVSB 5  -  FC Lisse 5   15:30   4 3 - 3 Dirk  Rietmeijer
VVSB 6  -  Quick Boys 15   12:15   3 4 - 4 Ge van den Berg
VVSB 8  -  ARC 17   13:45   4 0 - 1 Nick van Lierop
VVSB 9  -  Voorschoten'97 18   12:00   4 1 - 4
svWassenaar 3  -  VVSB 10   11:00   1 2 - 1
Quick Boys VR2  -  VVSB VR1   12:00   6
VVSB G1  -  VEP G2   09:30   3a Z  Zelffluiten
VVSB JG1  -  ARC JG1   10:30   3a 2 - 5 Aad v.d. Niet
Rijnsb.Boys JO19-1  -  VVSB JO19-1   12:45   2
ASC JO19-3  -  VVSB JO19-2   13:00   3
VVSB JO19-3  -  Noordwijk JO19-3   13:30   6 Kerinoes Sapulette
VVSB JO19-4  -  Quick Boys JO19-5   15:30   6 Koen  Reeuwijk
VVSB MO19-1  -  Oliveo MO19-1     16:15   Afgelast
Foreholte JO17-1  -  VVSB JO17-1   13:15   1 1 - 4
VVSB JO17-2  -  Roodenburg JO17-1   11:45   6 Danny  Derksen
DoCoS JO17-3  -  VVSB JO17-3   10:45   5 (ma
Zoetermeer JO17-6  -  VVSB JO17-4   15:15   4 licht
Ter Leede JO17-3  -  VVSB JO17-5   09:30   3 (Ter Le
UDO MO17-1  -  VVSB MO17-1   12:15   2
Forum Sport JO15-1  -  VVSB JO15-1   10:15   3 licht
Meerburg JO15-4  -  VVSB JO15-2   11:30   2 licht
VVSB JO15-3  -  Lugdunum JO15-1   13:00   5 Paul  Duivenvoorden
VVSB JO15-5  -  Ter Leede JO15-5   10:30   4 Remco van den Berg
UVS JO15-5  -  VVSB JO15-7   12:30   4
VVSB MO15-1  -  Foreholte MO15-1   10:00   6 Yannick van der Linden
VVSB JO13-1  -  Ter Leede JO13-1   10:00   5 Stanislaw  Sarnowski
VVSB JO13-2  -  Oegstgeest JO13-1   11:30   5 Nick van Lierop
ASC JO13-4  -  VVSB JO13-4   08:30   3
SJC JO13-3  -  VVSB JO13-5   10:30   3
VVSB JO13-6  -  SJC JO13-4   08:30   5 Koen  Reeuwijk
Foreholte MO13-2  -  VVSB MO13-1   11:45   3
VVSB JO12-1  -  Sportlust '46 JO12-1   08:30   6 Jos  Taskin
SJC JO11-1  -  VVSB JO11-1   08:30   2
Teylingen JO11-1  -  VVSB JO11-2   09:00   9 lic
VVSB JO11-4  -  Warmunda, SV JO11-2   08:30   3b Johan van der Niet
VVSB JO11-5  -  Quick Boys JO11-8   09:30   4a Johan van der Niet
SJC JO11-4  -  VVSB JO11-6   08:30   4B
VVSB JO11-7  -  FC Lisse JO11-9   08:30   3a Nick van Lierop
DoCoS JO11-7  -  VVSB JO11-8   08:30   3 licht
Katwijk JO11-6  -  VVSB JO11-9   09:30   5a
Ter Leede MO11-1  -  VVSB MO11-1   09:45   2 licht (
VVSB JO9-1  -  Quickboys JO9-1 08:30   4c
RCL JO9-2  -  VVSB JO9-2   08:30   3
Foreholte JO9-3  -  VVSB JO9-3   08:30   4
VVSB JO9-4  -  Rijnvogels JO9-4   08:30   4b
VVSB JO9-5  -  UDO JO9-8   09:30   4d
Teylingen JO9-5  -  VVSB JO9-6   08:30   7 JO
VVSB JO9-7  -  Quick, JO9-7M   08:25   4a
VVSB JO8-1  -  Foreholte JO8-2   08:30   4d
VVSB JO8-2  -  Rijnsb.Boys JO8-4   09:30   4c
Foreholte JO8-4  -  VVSB JO8-3   08:30   4
Quick Boys JO8-6  -  VVSB JO8-4   09:25   4 licht
  by arbitrage online